Odwiedziny rybaka

Marta K.

W poniedziałek, 13 czerwca, uczniowie wszystkich klas pierwszych i klasy III c wzięli udział w bardzo ciekawym spotkaniu z panem Zbigniewem Pyrą – rybakiem, który przyjechał do nas z Jantaru. Dzieci mogły zobaczyć strój, w jakim pan Zbigniew pracuje, a także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wykonywanym przez niego zawodzie. Nasz gość przywiózł ze sobą liczne zdjęcia, sieci rybackie, a także… ryby i kraba! Uczniowie mogli zobaczyć z bliska przedstawicieli bałtyckiej fauny.

Pan Zbigniew już po raz drugi gościł w naszej szkole. Prowadzone przez niego zajęcia zawsze są bardzo interesujące dla dzieci.

Panie Zbyszku, serdecznie dziękujemy!

Pana Zbyszka można odwiedzić w Jantarze: Wolna Chata u Rybaka

MK

Odsłony: 113

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego