Dzień Dziecka / День захисту дітей

Judyta

Z okazji Dnia Dziecka - Wszystkim Dzieciom, tym małym i dużym - życzymy uśmiechu i radości na każdy dzień oraz dziecięcej wiary w rzeczy niemożliwe.🤩 Rozwijajcie swoje pasje i spełniajcie marzenia! Niech każdy dzień będzie dla Was fascynującą przygodą, pełną wielu pozytywnych doświadczeń.🙂 Życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, abyście na swojej drodze spotykali cudownych ludzi i przyjaciół.😍

Dyrekcja, Wychowawcy Klas, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.

Dla naszych Przyjaciół z Ukrainy: 💙💛  З нагоди Дня захисту дітей – усім дітям, і малим, і великим – бажаємо посмішки та радості кожного дня та дитячої віри в неможливе. Розвивайте свої захоплення та втілюйте свої мрії в життя! Нехай кожен день буде для вас захоплюючою пригодою, сповненою багатьох позитивних вражень. Бажаємо вам, дорогі учні, зустріти на своєму шляху чудових людей і друзів.

Керівництво, класні керівники, вчителі та працівники школи. 🥰

 

 

Odsłony: 190

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego