Bal karnawałowy klas I

Agnieszka

Bal karnawałowy uczniów klas pierwszych odbył się 30 stycznia i był bardzo udany. Tego dnia już o 8 rano dzieci w pięknych, wielobarwnych strojach zjawiły się w gmachu czerskiego Ośrodka Kultury, by wspólnie się bawić. Muzykę zapewnił DJ, a obecne nauczycielki - p. Katarzyna Klaman, p. Hanna Łońska i p. Marta Kordys poprowadziły kilka zbaw, w których uczniowie mogli wykazać się umiejętnościami tanecznymi oraz refleksem. Były więc taniec na gazecie i z balonami, zabawy z użyciem krzeseł oraz chusty animacyjnej, przechodzenie przez kolorowy tunel i inne. Dużym wsparciem dla nauczycielek i pomocą dla dzieci były uczennice ze starszych klas, które tego dnia nam towarzyszyły. Bardzo ważnym punktem balu był wybór króla i królowej balu. Jury w składzie: p. Kasia, p. Hania i p. Marta postanowiło nagrodzić dzieci, które przyszły w pięknych i bardzo pracochłonnych strojach. Król i królowa zostali koronowani przez panią Kasię. Bal zakończył się około godziny 11 i na pewno na długo zostanie w pamięci naszych pierwszoklasistów.

Odsłony: 356

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego