Bal przebierańców klas drugich

Agnieszka

Dnia 30 stycznia 2019r. w Ośrodku Kultury w Czersku odbył się bal karnawałowy dla klas drugich.  Tak jak w zeszłym roku, tak i tym razem, dzieci wykazały się pomysłowością przy wyborze strojów. Nie zabrakło bohaterów: Spidermana, Zorro, policjantów, kowbojów. Bohaterom towarzyszyły księżniczki i Indianki, Czerwony Kapturek i Pippi. Na balu pojawiły się też kotki, tygrysy, myszki i małpki. Po powitaniu wszystkich uczestników balu i pierwszym wspólnym tańcu, dzieci pozowały do pamiątkowych klasowych zdjęć. Chętni mogli sobie zrobić też zdjęcie z koleżanką czy kolegami.  Później nie było końca żywiołowym tańcom w rytm znanych  i sprawdzonych przebojów. Najmłodszym w zabawie towarzyszyły starsze koleżanki z klasy 6a.  Na każdym balu sprawdzają się konkursy i uczestnicy chętnie biorą w nich udział, więc i tym razem musiały się odbyć. Ze względu na dużą liczbę chętnych, kilka razy trzeba było powtarzać konkurs z krzesełkami. Uczestnicy zabawy popisali się niezwykłą dyscypliną, pomysłowością

i wygimnastykowaniem w konkursie na najładniejsze figurki.

            Mamy nadzieję, że kolejny bal karnawałowy, na który już teraz czekają dzieci, odbędzie się w równie miłej i wesołej atmosferze. Do zobaczenia za rok!

H.W.

 

Odsłony: 391

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego