Ogólnopolski Festiwal Wokalny Polskiej Piosenki " Z piosenką przez dekadę" - lata 60.

Agnieszka

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Wokalnego Polskiej Piosenki "Z piosenką przez dekadę". W tym roku za sprawą Waszych wyjątkowych i cudownych głosów, przeniesiemy się w szalone i kolorowe lata 60.

Aby zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa, tegoroczna edycja odbędzie się online. 

Do 24 stycznia 2021 r.  należy przesłać elektronicznie prawidłowo wypełnioną i własnoręcznie podpisaną kartę zgłoszenia (załącznik nr 1), oświadczenia opiekuna/uczestnika (załącznik nr 2 lub nr 3) oraz nagranie jednego utworu, który powstał w latach 1960-69, w języku polskim wraz z krótką autoprezentacją w wykonaniu solisty lub zespołu wymienionego w zgłoszeniu.

Zapoznajcie się z regulaminem, który znajdziecie poniżej i zacznijcie nagrywać!

Chętni do udziału w Festiwalu proszeni są o kontakt z p. Kasią Thiede przez Messenger lub e - mail.

 

Odsłony: 74

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego