29. FINAŁ WOŚ! Zostań wolontariuszem!

Agnieszka

      10 stycznia 2021r. odbędzie się 29. Finał WOŚP. Jak co roku organizujemy nabór wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach naszego miasta. W tym roku, ze względu na pandemię, każdy niepełnoletni wolontariusz musi kwestować pod opieka osoby dorosłej. Przyjmujemy tylko zgłoszenia, w których Rodzic i Dziecko zadeklarują chęć zostania  wolontariuszami.

     Proszę, aby osoby zainteresowane przesłały na adres e-mail  (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) następujące informacje:

- imię i nazwisko rodzica,

- imię i nazwisko dziecka oraz klasę,

- numer telefonu do rodzica.

           Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

                                                                                                  Opiekun SU W. Baszanowska

Odsłony: 123

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego