Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Agnieszka

          20 listopada 2020r. klasa 3b obchodziła „Dzień Życzliwości i Pozdrowień” w nieco innej formie niż dotychczas, bo ze swoich domów- uczniowie zdalnie przygotowali pozdrowienia i życzliwe słowa.

Tego dnia wśród uczniów dominował kolor żółty, nie tylko ubrań, ale także nie brakowało innych akcentów w tym kolorze, bowiem jest to kolor optymizmu i radości. Był to dla nas wszystkich wyjątkowy dzień: pełen uśmiechów, miłych słów i gestów, pozytywnych emocji. Chcielibyśmy, aby ten dzień trwał kolejne tygodnie i miesiące.

        Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości i uśmiechu, nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi na co dzień!!!

„Uśmiech to magia- powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda”

A teraz już spójrzcie sami na naszą galerię ze zdjęciami.

Pozdrawiamy serdecznie

Wychowawca i uczniowie klasy 3 b

Odsłony: 181

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego