Wyniki konkursu plastycznego SKO.

Agnieszka

     Dnia 06. 11. 2020r. rozstrzygnięty został konkurs plastyczny organizowany przez Opiekuna Szkolnej Kasy Oszczędności  polegający na wykonaniu plakatu zachęcającego do oszczędzania  pt. „Oszczędzam w SKO, bo marzę o…” .

     W konkursie wzięli udział uczniowie kl. I-III. Wykonane przez nich prace (łącznie  zgłoszono do konkursu 24 prace) były ciekawe, pomysłowe i bardzo kolorowe.  Przy ocenie prac wzięto pod uwagę: estetykę, staranność wykonania, wkład pracy, inwencję twórczą uczestnika, oryginalność i pomysłowość oraz samodzielne wykonanie.  

Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Bartosz Morek kl. 3b

II miejsce – Julia Zatorska kl. 2c

III miejsce – Zofia Szulc kl. 2a

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

- Karolina Kiedrowicz kl. 1b

- Zuzanna Sikora kl. 2a;

- Błażej Kobryń kl. 2b ;

- Wiktoria Andrzejewska kl. 3b

     Nagrodzeni uczestnicy konkursu  otrzymali  wręczone przez Dyrektora  pamiątkowe dyplomy  za zajęte miejsca, wyróżnienia oraz nagrody.  Fundatorem nagród był Bank Spółdzielczy w Czersku.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękuję za tak liczny udział w konkursie, życzę dużo zdrowia oraz zapraszam do udziału w następnych konkursach SKO.

        A tymczasem zachęcam  wszystkich uczniów do udziału w innych konkursach plastycznych organizowanych przez szkołę. Oto linki do konkursów:

http://www.sp2czersk.pl/index.php/pl/kategorie-artykulow/2-uncategorised/921-regulamin-konkursu-profilaktycznego-pod-haslem-zyje-bezpiecznie-i-zdrowo-na-sportowo

http://www.sp2czersk.pl/index.php/pl/kategorie-artykulow/20-biblioteka/924-konkurs-moja-ulubiona-ksiazka

 

Opiekun SKO

 

 

Odsłony: 146

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego