Ślubowanie klas pierwszych.

Agnieszka

       W miniony piątek, 16 października 2020r., pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Pawła II w Czersku zostali uroczyście pasowani na pełnoprawnych uczniów.

      Uczniowie z klasy 1a, 1b i 1c wspólnie ze starszymi koleżankami z klas czwartych doskonale zaprezentowali się w krótkim programie artystycznym. W obecności rodziców, dyrekcji, przewodniczącej RR i wychowawców przyrzekali też, że będą zawsze dbać o dobre imię swojej szkoły, pilnie się uczyć, szanować nauczycieli i innych pracowników szkoły, jak również koleżanki i kolegów. Uroczystość ta była wielkim przeżyciem dla najmłodszych i nie obyła się oczywiście bez upominków od Rady Rodziców, pamiątkowych dyplomów oraz medali. Pierwszaki życzymy Wam powodzenia!

Odsłony: 215

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego