Wigilia klasowa w IIIc.

Agnieszka

          20 grudnia w naszej klasie odbyło się spotkanie przedświąteczne, czyli klasowa wigilia. Już od samego rana, razem z Panią Agnieszką i z Panią Asią, przygotowywaliśmy świąteczny stół i niecierpliwie czekaliśmy na to, co się tego szczególnego dnia wydarzy! Gdy już wszystko było gotowe, podzieliliśmy się opłatkiem, składając sobie życzenia na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Oczywiście były też prezenty, które przyniósł nam „Mikołaj” w postaci Pana Jacka :)! Z tego powodu było bardzo dużo radości!. Potem śpiewaliśmy kolędy i raczyliśmy się łakociami przygotowanymi dla nas przez rodziców. Po klasowej wigilii udaliśmy się na  uroczysty apel, obejrzeliśmy jasełka w wykonaniu klasy 3b oraz wzięliśmy udział w międzyklasowym koncercie kolęd.

 

Odsłony: 328

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego