UWAGA FANI PIŁKI NOŻNEJ !!!

Agnieszka

W dniu 18 grudnia 2019r. w godzinach popołudniowych rozegrane zostały mecze Szkolnego Turnieju Mini Piłki Nożnej Chłopców klas VI. Zawody przeprowadzone zostały w Hali Sportowej im. Romana Bruskiego  w Czersku.

Celem turnieju było wyłonienie spośród rówieśników grupy chłopców o najwyższych umiejętnościach piłkarskich, zachęcanie do aktywnego spędzania czasu wolnego oraz popularyzacja sportu. Drużyny rozegrały swoje mecze (dwie połowy po 12 min., systemem „każdy z każdym”).

Uczestnicy turnieju wykazali się swoimi umiejętnościami piłkarskimi, ponadto pokazali, że gra drużynowa może dostarczyć wiele satysfakcji. Po zaciętych meczach I miejsce zajęła klasa VIa wygrywając oba spotkania. Kolejne miejsca zajęli chłopcy z  klasy VId i VIb.

Sędziami poszczególnych meczów byli nauczyciele  wychowania fizycznego oraz uczeń naszej szkoły: Wojciech Rydzkowski z klasy VIb. Uczeń ten już po raz kolejny miał okazję wykazać się swoimi umiejętnościami sędziego meczów piłki nożnej.

Całość turnieju przebiegała pod czujnym okiem organizatorów turnieju– p. Andrzeja Chlebosza i p. Jacka Sołtysińskiego. 

Kolejny Turniej minipiłki nożnej halowej odbędzie się w lutym 2020, a na boisku otwartym, w maju 2020r. Już teraz zapraszamy chłopców do szlifowania formy przed kolejnymi rozgrywkami.

j.s

 

Odsłony: 267

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego