Jasełka w Ośrodku Kultury

Agnieszka

W przedświąteczną środę (18.12.) uczniowie klasy trzeciej skorzystali z zaproszenia czerskiego oddziału Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, by na opłatkowym spotkaniu przedstawić jasełka.

Z radością w sercach i jasełkowymi akcesoriami w dłoniach wyruszyliśmy do czerskiego Ośrodka Kultury. Nasi widzowie z zainteresowaniem i w skupieniu obejrzeli krótką historię narodzin Jezusa na Ziemi, wzbogaconą humorystycznymi scenkami „z piekła rodem”, pasterskiej polany, a nawet z komisariatu policji. Nie obyło się – oczywiście – bez kolęd i pastorałek.

Występ trzecioklasistów został nagrodzony gromkimi brawami i słodkim „akcentem”. A nie udałoby się go zorganizować bez pomocy i wsparcia Rodziców uczniów, niezawodnej pani Danuty Stawickiej oraz pani Kasi, która pomogła w przygotowaniu scenografii. Dziękujemy!

 

Odsłony: 326

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego