Sukces pierwszoklasistów!

Agnieszka

Z radością informujemy o sukcesach naszych pierwszoklasistów.

W zorganizowanym przesz Szkołę Podstawową w Rytlu konkursie plastycznym pt. "Szkoła w oczach ucznia" zostało docenionych kilkoro dzieci z naszej placówki.

I miejsce zajęła Antonina Ginter (1 c)

II miejsce zajęła Dominika Miętka (1 c)

Wyróżnione zostały także prace Amelii Łangowskiej (1 b) i Malwiny Skolasińskiej (1 c)

Imienne podziękowania za udział w konkursie otrzymała Wiktoria Landmesser (1 b) oraz ośmioro uczniów z klasy 1 c: Olga Galińska, Jakub Gradowski, Wiktoria Synak, Natalia Gliniecka, Szymon Mokwa, Michalina Narloch, Miłosz Kaszuba i Karol Przybył.

Z kolei Kacper Wrobel z klasy 1 b zajął III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym pt. "Nadmorski krajobraz- Gdańsk w oczach dziecka". Konkurs organizowany był przez Morską Szkołę Podstawową w Gdańsku.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym dzieciom i zachęcamy wszystkich uczniów do uczestnictwa w innych konkursach w przyszłości.

 

Odsłony: 575

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego