ELIMINACJE POWIATOWE OTWP

Agnieszka

Dnia 5 kwietnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chojnicach odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom” . Naszą szkołę reprezentowali: Gabriel Drelak oraz Szymon Latuszewski. Eliminacje składały się z dwóch części – z części pisemnej oraz części ustnej. Po zakończeniu części pisemnej Szymon Latuszewski zakwalifikował się do części ustnej i uplasował się ostatecznie na 3 miejscu, Gabriel Drelak w swojej kategorii zajął miejsce 4.  Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplom oraz upominek. Reprezentacja naszej szkoły pierwszy raz wzięła udział w turnieju, dlatego cieszymy się z osiągniętych wyników. Do turnieju uczniów przygotowywały panie: Marta Krzemińska i Izabela Zaborowska. Za pomoc w przygotowaniach dziękujemy również Ochotniczej Straży Pożarnej w Czersku. 

  

 

Odsłony: 611

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego