Wyróżnienia poetyckie dla Patrycji i Kornelii

Agnieszka

  

Patrycja Wiśniewska z klasy VIII b  i Kornelia Troka- uczennica klasy VIII a znalazły się w zaszczytnym gronie docenionych przez jury  XXVIII Kwietniowych Spotkań z Poezją młodych autorów próbujących swoich sił w sztuce poetyckiej. Dziewczęta otrzymały  w tym powiatowym  konkursie wyróżnienia w kategorii „ Spotkania twórców”. Konkurs organizowany jest przez Liceum Ogólnokształcące im. Filomatów Chojnickich . Tradycyjnie już utwory nagrodzonych autorów zostały opublikowane w tomiku „Kuszenie Pegaza”.

 Dziewczętom serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu- tym bardziej, że  były najmłodszymi uczestnikami  konkursu, wszyscy pozostali  docenieni w nim autorzy są uczniami szkół średnich.

Odsłony: 445

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego