ELIMINACJE SZKOLNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ

Agnieszka

W  dniu 25 marca 2019, tj. poniedziałek  w naszej szkole zostały przeprowadzone eliminacje szkolne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Do eliminacji szkolnych przystąpiło 27 uczniów z klas od 2 szkoły podstawowej do 3 gimnazjum. Zwycięzcy z dwóch kategorii wezmą udział w eliminacjach powiatowych.

I kategoria wiekowa - Gabriel Drelak

II kategoria wiekowa - Szymon Latuszewski

Gratulacje dla wszystkich uczestników za znakomite wyniki!

Przygotowaniem uczniów, ułożeniem pytań konkursowych oraz przeprowadzeniem eliminacji szkolnych zajęły się p. Izabela Zaborowska oraz p. Marta Krzemińska. Podczas konkursu gościliśmy Komendanta Miejsko - Gminnego Ochotniczych Straży Pożarnych  p. Andrzeja Kuchenbeckera.

       Nagrody dla uczestników zostały ufundowane przez - Aktywną Dwójkę Stowarzyszenie Barka oraz Piekarnię, Cukiernię Piotr Kropidłowski - ,,Kropek". Dziękujemy!

Zwycięzcom życzymy powodzenia w kolejnych etapach!

Odsłony: 272

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego