Konkurs Piosenki Dziecięcej

Agnieszka

20 marca 2019r. odbył  się w naszej szkole pierwszy Konkurs Piosenki Dziecięcej. Był on przeznaczony dla najmłodszych, a więc uczniów klas pierwszych i drugich. Celem tego konkursu było wybranie piątki najlepiej śpiewających dzieci, które przejdą do kolejnego etapu. W etapie szkolnym wzięło udział 19 uczniów. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale. Repertuar prezentowanych piosenek był  różny i naprawdę trudno było wybrać najlepszych. W piątek 22 marca podsumowano wyniki eliminacji szkolnych Konkursu Piosenki Dziecięcej. Komisja oceniająca występy małych artystów,  w składzie p. Marta Czapiewska i p. Małgorzata Szulc, wyłoniła 5 uczniów, którzy będą reprezentować naszą szkołę w XVI Rejonowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej organizowanym przez SP nr 1 im. J. Korczaka w Czersku. I tak pierwsze miejsce w tym konkursie zajęły: Magdalena Klaszczyńska z klasy Ia, Alicja Krzyżkowska z IIa i Agata Szmeja z II b. II miejsce zajęli : Julia Rokita z II a i Alan Szwedowski z IIc. III miejsca nie przyznano. Nagrodzeni otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie.

 

Odsłony: 271

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego