Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas I -II

Agnieszka

Tuż przed feriami odbyły się szkolne eliminacje XXXVI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Polskiej dla uczniów klas pierwszych i drugich. W eliminacjach wzięło udział 20 recytatorów- uczniów klas: I a ( 5 osób), I c ( 3 ), I b (2 ), II a ( 5 ), II b (1 ) oraz II c ( 4).

    Trzy uczennice wezmą udział w kolejnym etapie konkursu, który odbędzie się w Ośrodku Kultury w Czersku. Kategorię najmłodszych recytatorów z naszej szkoły reprezentować będą: uczennice klasy II a Alicja Krzyżkowska , która zajęła I miejsce, Patrycja Durajewska - zdobywczyni II miejsca oraz uczennica klasy I a Olga Galińska, której przyznano III miejsce.

     Dziewczynkom oraz ich opiekunkom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesu w kolejnym etapie zmagań recytatorskich, które będą eliminacjami do kolejnego etapu przeglądu- rejonowego, tradycyjnie już  odbywającego się w Ośrodku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie Gdańskim. Powodzenia!

 

Odsłony: 145

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego