Bezpieczne Ferie

Agnieszka

Uczniowie wszystkich klas  I i II szkoły podstawowej przystąpili do międzyklasowego konkursu plastycznego ,,Bezpieczne Ferie”.  Celem konkursu było opracowanie zasad bezpiecznego spędzania zimowych ferii. Prace oceniała komisja, która wyłoniła zwycięzcę -klasę II b, drugie miejsce przyznano klasie II a, trzecie ex aequo zajęły klasy I a oraz I b.

Nagrody w konkursie ufundowała Aktywna Dwójka - Stowarzyszenie Barka.

Wszystkie klasy drugie uczestniczyły też w spotkaniu z przedstawicielami Ochotniczej Straży Pożarnej. Druh Andrzej Kuchenbecker oraz druhna Ewa Chabowska z lokalnej jednostki w Czersku przeprowadzili pogadankę na temat bezpiecznych ferii. Poruszyli bardzo ważne tematy. Zasady bezpiecznej zabawy podczas spędzania wolnego czasu oraz  sprawnego i szybkiego alarmowania służb ratunkowych.  Zwrócili też uwagę na niebezpieczeństwo związane z  czadem.

Serdecznie dziękujemy strażakom za przybycie!

 

 

Odsłony: 414

Internetowy System Ostrzegania Powiatu Chojnickiego